Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia n79
10-05-2009, 08:10 PM
Nokia n79
Witam!!
Posiadam tą nokię od kwietnia i szczerze stwierdzę że jest bdb.
Przerzuciłem sie z nokii n95-1, ponieważ denerwowala mnie awaryjnośc i slider.
Ta nokia ma wszystkie funkcje co n95 tylko że ma jeszcze ma świetny transmitter FM i lepszy GPS.(navi wheel przydaje sie w odwarzaczu, a oprucz tego sie nei przydaje)
Bateria trzyma BAAARDZO długo. bez uzywania trzyma ok 6dni. świetny wyswietlacz,
tryb oszczędzania energii naprawde robi różnice.

plusy:

-BAARDZO lekka (najlzejsza z nSeries,wiecej wazy bateria niz telefon bez baterii)
-swietna bateria
-mała(najmniejsza z nSeries)
- ładna
- dobry GPS
- bezawaryjny (pare razy mi spadła na beton i oprucz lekkiego odkształtowanai plastiku nic sie nei stało) dziekki małej wadze
- Transmitter FM ( swietna funcja! najbardziej sie przydaje w samochodzie, super jakośc. Uzywam tej funkcji bardzo czesto)
- Bardzo przydatna jest blokada klawiatura telefonu u gory(suwak), ale na plazy moze sie troche zapiaszczyc i potem trzeba troche przeczyscic)
- aparat taki jak w n95 czyli średniUśmiech
- latarka (zauwazylem ze jak sie wlączy nagrywanie wideo i sie wlaczy oswietlanie, to wlacza sie latarka[2 diody], tylko jeszcze nie znalazlem programu ktory obsluguje latarke bez nagrywania wideo)
- w zestawie 3 tylne klapki(kazda w innych kolorach)
-oslona na obiektyw
- mila w dotyku
-wejscie na sluchawki 3,5mm u góry telefonu
- nie wiesza się ( po wgraniu nowego softa)
- dołączona karta pamieci 4GB
- Bardzo dobry i wygodny odtwarzacz muzyczny
- TO NIE JEST CEGŁOFON ( w porównaniu do innych telefonów z Nseries)
- i wiecej, ktorych nie moge sobie przypomniec w tej chwili

Minusy:

-klawiatura slaba(mam duze palce i sie beznadziejnie pisze), dziwnie sie wciska, male klawisze, lepiej sie pisało na n95
-cala z plastiku ( zostaja odciski palców)
- dosyc dlugo sie łądują procesy startowe
-nie da sie jej rozkręcić zwykłym zestawem serwisowym, potrzeba specjalnej części nokii, dzieki ktorej mozna zdjąć przedni panel(nie mozna jej kupic w polsceSmutny )
- lekko zabrudziła mi sie pod szybką od wyswietlacza i przedniej kamery (czego nie da sie oczyścić)
- zbudowana z miekkiego plastiku( podatna na małe odkształcenia po upadkach)
- navi wheel czasami sie zacina i ciagle przewija bez mozliwości zatrzymania, po chwoli sie zatrzymuje
- nie dołączono kabla TV do zestawu i łądowarki samochodowej

Jak dla mnie telefon idealny(nie piszę smsów). Odłożyłem moj creative zen i teraz uzywam telefonu do sluchania muzyki. gps malo uzywam, ale i tak jest dobry. Transmitter wydaje sie zbędnym gadżetem - jak bardzo sie myliłem. mam go pol roku i nic mi nie nawalilo. Przy uzytkowaniu nowej n95 po pol roku juz mialem zbity wysietlacz 2 razy i zepsute klawisze podglasniania. WiFi uzywalem kilka razy i mniej wiecej tak samo sie sprawuje jak w n95, tylko ze ma wiecej pamieci- mozna otworzyc wiecej stron.

Po prostu elegancki maly i lekki telefon który ma wszystko czego dusza zapragnie i do tego jest bezawaryjny.

POLECAM !!!

P.S. Nie rozumiem czemu do tej pory nie stworzono zadnego forum zadedykowanego nokii n79
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS