Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zablokowany kod PIN !
08-02-2009, 03:16 PM
zablokowany kod PIN !
witajcie - otóż od ponad tygodnia mam zablokowany kod PIN w sieci ERA na swojej karcie bo moja durna siostra bawiła sie w łamacza chaseł
teraz musze wpisać kod PUK ... tylko że ja go nie mam!!!! wywaliłem go bo ten numer w erze na abonamencie mam już 6 lat i od 6 lat żaden oszołom jak ona nie probowal mi zlamać hasła PIN.

do kogo mam napisać w tej sprawie ? pomóżcie.
pamiętam tylko oryginalny kod PIN ktorego nie zmieniałem od nowości.
moze to pomoze ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2009, 03:16 PM
zablokowany kod PIN !
witajcie - otóż od ponad tygodnia mam zablokowany kod PIN w sieci ERA na swojej karcie bo moja durna siostra bawiła sie w łamacza chaseł
teraz musze wpisać kod PUK ... tylko że ja go nie mam!!!! wywaliłem go bo ten numer w erze na abonamencie mam już 6 lat i od 6 lat żaden oszołom jak ona nie probowal mi zlamać hasła PIN.

do kogo mam napisać w tej sprawie ? pomóżcie.
pamiętam tylko oryginalny kod PIN ktorego nie zmieniałem od nowości.
moze to pomoze ?
08-02-2009, 03:20 PM
Re: zablokowany kod PIN !
Pisanie i dzwonienie raczej nie pomoże. Chyba, że masz papiery i komplet dokumentów. Na Twoim miejscu poszedłbym do najbliższego salonu Ery.

Nie Zajmuję się Uploadem. Nie udostępniam plików, tylko się nimi dzielę - wszystkie pochodzą z moich prywatnych zasobów :-)

[Obrazek: slrcio.jpg]

Cogito Ergo Sum...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-02-2009, 03:20 PM
Pisanie i dzwonienie raczej nie pomoże. Chyba, że masz papiery i komplet dokumentów. Na Twoim miejscu poszedłbym do najbliższego salonu Ery.

Nie Zajmuję się Uploadem. Nie udostępniam plików, tylko się nimi dzielę - wszystkie pochodzą z moich prywatnych zasobów :-)

[Obrazek: slrcio.jpg]

Cogito Ergo Sum...
08-02-2009, 03:50 PM
Dzwoń na biuro obsługi jeśli numer jest na abonament to będą kazali Ci tylko podać dane osoby na którą jest zarejestrowany numer no i nr. telefonu. Mi się podobna przygoda zdarzyła jakieś 4 może 5 lat temu, tylko mi zablokował kumpel przez przypadek, zadzwoniłem do biura obsługi i kazali mi tylko podać nr. telefonu, ale podkreślam było to jakieś 4-5 lat temu, to od tamtego czasu pewnie w erze się sporo zmieniło, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi... :-)

[Obrazek: nowareklama.png]
08-31-2009, 12:10 PM
Mati_N95 napisał(a):Dzwoń na biuro obsługi jeśli numer jest na abonament to będą kazali Ci tylko podać dane osoby na którą jest zarejestrowany numer no i nr. telefonu. Mi się podobna przygoda zdarzyła jakieś 4 może 5 lat temu, tylko mi zablokował kumpel przez przypadek, zadzwoniłem do biura obsługi i kazali mi tylko podać nr. telefonu, ale podkreślam było to jakieś 4-5 lat temu, to od tamtego czasu pewnie w erze się sporo zmieniło, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi... :-)

telefonicznie kod PUK dostaniesz tylko i wylącznie po podaniu numeru tel, na kogo zarejestgrowany i hasło abonenckie z umowy.

Pozdro

Nokia Nseries !
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS