Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy i oferty przez sms - refleksje
07-30-2009, 01:09 AM
Reklamy i oferty przez sms - refleksje
od 8 lat jestem w Erze (abonament) i nie narzekam. Zawsze jakaś promocja z nowym telefonem za parę zł, tudzież konkretny pakiet minut dodatkowych za drobną opłatą... Jako tako dbają o klienta (i naciągają).

Ale ostatnimi czasy przegięli... przez kilka miesięcy dostawałem jakieś durne reklamy na temat chudnięcia przez sms i inne pytania o stolicę warszawy - nadające się dla ciemnego ludu wiadomości, mało tego o dziwnych nocnych nawet porach. Stało się to irytujące i pozwoliłem sobie zadzwonić do BOK'u i op...ć gościa który odebrał. Poprosiłem o wpis na 'czarną listę' osób które nie życzą sobie reklam i od tamtego czasu się skończyło. A skończyło się wszystko. Brak aktualnych promocji, nie ma ofert dodatkowych dla mojego pakietu - słowem koniec. Zastanawia mnie to przez jaki pryzmat Era bierze klienta. Nieraz słyszy się że ktoś tam dzwonił 10 razy i wyprosił N82 za 19 zł w abonamencie za 25 zł... A tu człowiek wywala miesięcznie raczej kilkakrotnie większe pieniądze i przez niechcianego smsa ukróciła się miłość wielka...

A od kilku dni znów przychodzą reklamy... [Obrazek: emotemotkawinko.gif]

N95 31.0.017 HACKED! [Obrazek: yahooc.gif]

Szukaj zanim zapytasz [Obrazek: 414m.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-30-2009, 10:23 AM
Re: Reklamy i oferty przez sms - refleksje
Moja mama siedzi w Erze też jakieś 6-7 lat... We wrześniu przechodzi do plusa. Dokładnie z tego samego powodu, który opisałeś... " Wygraj mercedesa" wyślij sms....
" marek z Poznania cieszy się już nowym mercedesem !! ty też możesz!! wyślij sms.. To czysty spam... W plusie od czasu do czasu tez przyjdzie coś głupiego, ale nie w takiej ilości jak w Erze czy Oragne :!: To jest nieporozumienie... Nic mnie tak nie wnerwia jak spam ;/

Nie Zajmuję się Uploadem. Nie udostępniam plików, tylko się nimi dzielę - wszystkie pochodzą z moich prywatnych zasobów :-)

[Obrazek: slrcio.jpg]

Cogito Ergo Sum...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-15-2009, 03:49 PM
leowhy napisał(a):od 8 lat jestem w Erze (abonament) i nie narzekam. Zawsze jakaś promocja z nowym telefonem za parę zł, tudzież konkretny pakiet minut dodatkowych za drobną opłatą... Jako tako dbają o klienta (i naciągają).

Ale ostatnimi czasy przegięli... przez kilka miesięcy dostawałem jakieś durne reklamy na temat chudnięcia przez sms i inne pytania o stolicę warszawy - nadające się dla ciemnego ludu wiadomości, mało tego o dziwnych nocnych nawet porach. Stało się to irytujące i pozwoliłem sobie zadzwonić do BOK'u i op...ć gościa który odebrał. Poprosiłem o wpis na 'czarną listę' osób które nie życzą sobie reklam i od tamtego czasu się skończyło. A skończyło się wszystko. Brak aktualnych promocji, nie ma ofert dodatkowych dla mojego pakietu - słowem koniec. Zastanawia mnie to przez jaki pryzmat Era bierze klienta. Nieraz słyszy się że ktoś tam dzwonił 10 razy i wyprosił N82 za 19 zł w abonamencie za 25 zł... A tu człowiek wywala miesięcznie raczej kilkakrotnie większe pieniądze i przez niechcianego smsa ukróciła się miłość wielka...

A od kilku dni znów przychodzą reklamy... [Obrazek: emotemotkawinko.gif]

No to był błąd z Twojej strony. Nie krzyczy się od razu o czarną listę tylko podaje się numer z jakiego przychodzą te sms. Są to partnerzy reklamowi Ery którzy mają udostępniony numer. Numer trafia do dostawcy i zostaje wykluczony z kanału komunikacji danej firmy. Telefon n82 za tą cenę ? Dobra bajka Uśmiech

Nokia Nseries !
08-17-2009, 05:01 PM
erimek napisał(a):Telefon n82 za tą cenę ? Dobra bajka Uśmiech

to było trochę nagięte przytoczenie. sentencją jest to, że każdy wie co i za ile można wyszarpać od operatora. mam nadzieję że teraz jest jaśniej Oczko

N95 31.0.017 HACKED! [Obrazek: yahooc.gif]

Szukaj zanim zapytasz [Obrazek: 414m.gif]
Odpowiedz