Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na Luzy w Sliderze
03-17-2010, 07:09 PM
Re: Sposób na Luzy w Sliderze
Pomoze mi ktoś :?:
Chciałem w koncu telefon skręcić Język

Od razu chciałem zapytać w która strone wygiąć te szyny ?
Wiem tylko że na zewnątrz, ale czy na zewnątrz w strone boków telefonu ? Czy na zewnątrz w strone wyświetlacza ?

Prosze o szybką odpowiedz... :roll:

N95 8Gb :::...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-17-2010, 11:36 AM
Witam, ja też dzisiaj pobawiłem się z moją N-ką bo luzy w 2 letnim telefonie to raczej do przewidzenia Uśmiech) teraz śmiga ino raz! Dzięki za info!

http://www.takeagift.pl/polecam:195478 Darmowe gadżety Uśmiech) Polecam!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-30-2010, 10:10 AM
Ja mam inny sposób robiłem już z 10 telefonów i wszystkie chodzą nikt się nie skarży a co najlepsze luzy nie wracają Język wystarczy kapnąć w 4 miejscach na telefonie super gluta (lub coś na bazie cyjanoakrylu).Dokładnie w tych miejscach gdzie kończy się biały ślizgacz tak aby unieść lekko w gore końcówki tych białych ślizgaczy po czym odstawić na jakieś 12 godzin aby wysechł. Nadmiar usunąć tzn spasować. Rynny w telefonie (miejsca na ślizgacze) wyczyścić, ślizgacze również. Całość przy składaniu potraktować talkiem chyba ze telefon nie ma styczności z piachem to możemy użyć troszeczkę wazeliny technicznej. Przez pierwsze dwa dni slider możne chodzić kapeczkę ciężej niż oryginał ponieważ musi się dotrzeć gdy się dotrze chodzi jak nówencja przez bardzo długi czas. Odnośnie luzów slidera góra dół też mam sposób ale nie chce mi się pisać tyle, co jakiś czas trafia mi się jakiś fonik do naprawy slidera wiec jak nie zapomnę to sklecę jakiś filmik dla ciemnych Język (joke).
Jest to pomysł mojego autorstwa nie ściągany znikąd, przetestowany wiele razy. Proszę aby nie rozpowszechniać go na innych forach.

PS.
Ostrożnie aby z klejem wystarczy kropelka potem nadmiar ściąć najlepiej żyletką

Odnośnie sposobów typu podklejanie taśmy czy izolacji to śmiech na sali slider działa bardzo ciężko i chodzi aby przez kilka dni potem cala robota idzie w kosz Język
Sposób z wygięciem metalowej szyny jest w miarę lecz gdy przedobrzymy plastikowe białe ślizgacze mogą zacząć pękać z powodu dużych naprężeń (miałem okazje naprawiać 2 takie telefony po super majsterkowiczach lecz biały ślizgacz jest praktycznie nie do naprawienia gdy pęknie).
05-30-2010, 11:59 AM
Najlepszym sposobem jest delikatne wygiecie szyny jak juz wspominali koledzy. trzeba to robic z wyczuciem zeby nie wygiac za mocno ;] najlepiej uzyc imadla i dobrych kombinerek;]
05-30-2010, 12:03 PM
Ekcaj wytlumacz dokladniej gdzie kladziesz ten klej jesli mozesz;]]
08-02-2010, 08:16 AM
Ja włożyłem kawałek papieru w miejsce gdzie był największy luz. Papierek jest ciasno wsadzony, że nie przesuwa się pryz ruchach slideru. Banalne i mało profesjonalne ale puki co działa.
04-30-2012, 09:24 PM
RE: Sposób na Luzy w Sliderze
Najlepiej wygiąć blaszki i mieć spokój Uśmiech
11-05-2012, 09:25 PM
RE: Sposób na Luzy w Sliderze
Bardzo przydatne porady , dzięki nim odkręciłem wyrobione śrubki Duży uśmiech dzięki
Odpowiedz