Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po podłączeniu kabla brak reakcji
06-30-2009, 09:16 AM
Witam!
Mam od dzisiaj problem z kablem USB...
Jak w nie których tematach piszą ludzie że jest nieznane urządzenie USB to u mnie od dzisiaj nie wykrywa kompletnie...
Wczoraj jeszcze wgrywałem muzykę itp.
A dziś już nie mogę...
Mam zainstalowane oprogramowanie Nokia PC Suite...
Soft mój 30.0.015, format karty był nie dawno robiony, soft nowy też przy formacie...
Gdy podłączam swój telefon do PC i wybieram tryb przykładowo Pamięć Masowa to i tak nic się nie dzieje mimo że wybieram ten tryb wczoraj pokazywała się chociaż ikona USB pod paskiem ikon na pulpicie, dzisiaj się już nie pokazuje i tylko jak odłączam kabel od PC to wyskakuje ostrzeżenie że dane mogły zostać utracone ale to i tak nie zawsze...
Restartowałem komputer i komórkę i nic...
Kabel mam oryginalny od Nokii, robi się tak jak chce zarówno podłączyć NA PC Suite jak na Pamięć Masowa.
Pozdrawiam
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2009, 09:16 AM
Witam!
Mam od dzisiaj problem z kablem USB...
Jak w nie których tematach piszą ludzie że jest nieznane urządzenie USB to u mnie od dzisiaj nie wykrywa kompletnie...
Wczoraj jeszcze wgrywałem muzykę itp.
A dziś już nie mogę...
Mam zainstalowane oprogramowanie Nokia PC Suite...
Soft mój 30.0.015, format karty był nie dawno robiony, soft nowy też przy formacie...
Gdy podłączam swój telefon do PC i wybieram tryb przykładowo Pamięć Masowa to i tak nic się nie dzieje mimo że wybieram ten tryb wczoraj pokazywała się chociaż ikona USB pod paskiem ikon na pulpicie, dzisiaj się już nie pokazuje i tylko jak odłączam kabel od PC to wyskakuje ostrzeżenie że dane mogły zostać utracone ale to i tak nie zawsze...
Restartowałem komputer i komórkę i nic...
Kabel mam oryginalny od Nokii, robi się tak jak chce zarówno podłączyć NA PC Suite jak na Pamięć Masowa.
Pozdrawiam
06-30-2009, 09:38 AM
Re: Po podłączeniu kabla brak reakcji
Spróbuj z innym kablem np. od aparatu cyfrowego lub PSP. Jeśli nie zadziała to będzie wina telefonu. Na początek zrób format pamięci:
*#7370# oraz *#7780# - kody, które formatują pamięć telefonu

Jeśli to też nie pomoże być może masz uszkodzone wejście USB w telefonie.

[Obrazek: banner1.png]
06-30-2009, 09:59 AM
Na obu kablach nie działa...
Robiłem format pamięci masowej i przywrócenie ustawień fabrycznych i nic Smutny
Pozdrawiam
07-09-2009, 12:10 AM
Ktoś coś pomoże czy tylko do serwisu telefonu oddanie jest najlepsze ??:/
Pozdrawiam
07-09-2009, 07:11 AM
alcapone napisał(a):Ktoś coś pomoże czy tylko do serwisu telefonu oddanie jest najlepsze ??:/
Pozdrawiam

Czy w tzw. międzyczasie instalowałeś coś na PC, jakiś program albo gry? Mogły się pochrzanić sterowniki od usb. Sprawdź sobie jeszcze wykrywanie telefonu na innym kompie. Jeśli i tam nie będzie wykrywany to niestety serwis.

- Kim jesteś?
- Dobrym skrzatem!
- A dlaczego z siekierką?!
- Kiepski mam humor...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-12-2010, 01:59 PM
bladolica napisał(a):
alcapone napisał(a):Ktoś coś pomoże czy tylko do serwisu telefonu oddanie jest najlepsze ??:/
Pozdrawiam

Czy w tzw. międzyczasie instalowałeś coś na PC, jakiś program albo gry? Mogły się pochrzanić sterowniki od usb. Sprawdź sobie jeszcze wykrywanie telefonu na innym kompie. Jeśli i tam nie będzie wykrywany to niestety serwis.
Też mam ten problem niestety. Zauważyłem, że w ustawieniach telefonu -> ustawienia USB jeżeli ustawię na sztywno "pytaj przy połączeniu" na NIE to telefon jest wykrywalny. A wcześniej też mi normalnie działał w trybie wyboru. Co może być grane?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz