Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tutaj możesz sie przywitać i napisać coś o sobie ;)
01-21-2009, 11:58 PM

witkaDuży uśmiech mam n95 od tygodnia, to moj 3 telefon z symbianem s60v3. pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-23-2009, 10:17 AM

Witam. Mam na imię Grzegorz. Pracuję zawodowo. Jestem posiadaczem N-95. Jest moja trzecia Nokia, a pierwsza z Symbianem. Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.
01-24-2009, 03:41 PM

WITAM :-)

Jestem Wojtek z Marcinkowic.Chodzę do 3 klasy gimnazjum, posiadam nokie N96. :-)
01-25-2009, 05:17 PM

Witam!
Mam na imię Hubert i chodzę do 1 klasy liceum.
Obecnie mam nokie 5700, ale chciałbym zakupić N95.
Myśle, że dowiem się czegoś więcej na jej temat.
Pozdrawiam :-)
01-26-2009, 11:03 PM

O mnie:

Witam wszystkich serdecznie. Jeszcze nie jestem posiadaczem N95, ale chyba jestem już na nią zdecydowany (drobne wahania Oczko ), wobec czego raczej zagoszczę na forum na stałe Uśmiech
Jestem studentem medycyny, acz moją główną pasją jest grzebanie w samochodach. To też sprawia, że stać mnie tylko na najstarszą wersję N95, bo wszystko co mam idzie na części :lol:
Na telefonach (zwłaszcza takich bądź co bądź nowoczesnych kombajnach jak N95) nie znam się za bardzo, więc zapewne niejedno głupie pytanie zadam :oops: A tymczasem oddaję się lekturze tego, co już na forum napisaliście. Całkiem niezła kopalnia wiedzy ;-)
01-28-2009, 02:24 PM

Witam wszystkim Szymon (tusip) zakupiłem niedawno nokie n95 za bardzo osbługi jeszcze nie umiem ale myśle ze mi pomożecie w razie jakiś problemów. Pozdrawiam.
02-01-2009, 03:41 PM
Re: Tutaj możesz sie przywitać i napisać coś o sobie ;)
Witam wszystkich - jestem świeżym posiadaczem nowiutkiej N95-1 - od 10 lat jestem wierny Nokii - nie miałem nigdy innego fona
pozdrawiam wszystkich
02-02-2009, 04:29 PM
witam jestem Marek z Bielska-białej i od dwóch dni jestem uzależniony
02-03-2009, 07:51 PM
Witam jestem dawid i od miesiaca jestem posiadaczem telefonu nokia z symbianem witam wszystkich zarejestrowanych
02-05-2009, 09:52 AM
Witam, witam :)

Nowy użytkownik czarnej N95 8GB wita... Joshi z tej strony ;)
02-06-2009, 10:52 PM
Strzała. Na imię mam Sylwek, mam37 lat, jestem ze śląska. Jak by co to znam się na marmurach, granitach itp. Jestem okropnym gadżeciarzem dlatego mam N95. Słucham SOAD, Fair to midland i wiele innych w tym gatunku. Pozdrawiam forumowiczów.
02-09-2009, 09:20 AM
Hi!
Mam na imię Kasia
Świetne forum pozdrawiam :)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-09-2009, 11:06 PM
Siemka wszystkim nazywam się Przemek posiadam nokię n95 8gb oraz toshibę g500 ;) telefony marki nokia użytukję od jakiś 12 lat;) pozdrawiam wszystkich
02-10-2009, 07:29 PM
Witam. Na forum jestem od kilku dni, ale dopiero od dzis mam n95-2 wiec dzis sie z wami witam :). Od lat lubie zabawy z symbianem, swego czasu uwielbialem Siemensy, glownie stary poczciwy sx1, ale i z symbianowa Nokia tez mialem do czynienia (n73), od samego poczatku podobalo mi sie n95, ale, mam zasade, ze nie wydaje wiecej niz 1000 na telefon, dlatego dopiero teraz kupilem n95, przez pol roku bawilem sie Windows Mobile, fajna sprawa, ale w cenie do 1000 to jednak nie ma nic specjalnego, do tej pory mialem Toshibe G900, i teoretycznie fajny sprzet, ale dla mnie to jednak nie to...

O mnie: Paweł, lat 25, Pochodze z Łodzi, tutaj tez mieszkam, interesuje sie pilka nozna, tenisem, muzyka (Pearl Jam, Interpol i tego typu klimaty), oczywiscie symbianem, lubie podrozowac, to tyle, bo co za duzo to niezdrowo :) Pozdrawiam.
02-12-2009, 03:50 PM
Witam!

Na forum jestem od niedawna, mam na imie Damian, mieszkam w Zagórzu - podkarpacie i mam 17lat.

Moje glowne zainteresowania to ekstremalne sporty rowerowe, ktore oczywiscie uprawiam, dodatkowo fotografia, informatyka i niektore pochodne od tego dziedziny;)

Na n95 "przesiadlem" sie okazyjne, ale nie zaluje :-)

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz