Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
N95 - pół roku używania
01-22-2009, 10:58 AM

[ad]Ja osobiście mam N95 8GB i mam ją pół roku i nic się nie dzieje ale dbam o nią w ten sposób że nie noszę z czymś innym w kieszenie aby się nie porysowała i nie bawię się slidem bez potrzeby ogólnie to jest cacy tylna obudowa też się nie rusza ale spowodowane jest to tym że nie zmieniam karty sim często.Ale nie martwcie się zarysowaniami w iPhone 3G pierwsze zarysowanie jest już po 30 sekundach zabawy i następuje najczęściej podczas wkładania do kieszeni.[/ad]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-30-2009, 05:33 PM
Re: N95 - pół roku używania
to wy chyba walicie fonem o beton!! ja swoja n95 mam od czerwca 2008 roku i jak do tej pory nic mi sie nie ułamało nie odkształciło nawet farba nie schodzi a bardzo dużo smsów pisze.kupiłem nówkę wtedy chyba za jakieś 1200zl.po tym czasie tylko nad nr.3 mam z mała pozioma na 3 mm ryskę od slidera.zdarzyło się możne z 2-3 razy ze wibracje nie chciały chodzić kilka razy zrestartowałem fona i było ok.

Pankracy z gr. Wszechwładny xD
[Obrazek: d.jpg]
02-03-2009, 09:26 PM
Ja mam swoją nokie n95 od roku i z wad to tylko tylna klapka od baterii mi się popsuła i na razie jest na taśmą bezbarwną ale tak to śmiga dobrze tylko ta bateria 2 dni tylko :-(
02-03-2009, 09:47 PM
ja mam n95 8gb dopiero miesiąc, kupiłem prawie nową i od razu założyłem pokrowiec Crystal Case. Nie zamierzam patrzeć jak ten telefon niszczeje :-) Bo obudowa tania nie jest. I w ogóle nie lubie mieć zniszczonego telefonu szczególnie tego.
I słyszałem właśnie że obudowa w n95 8gb jest dużo lepiej wykonana od zwykłej nokii ( nie schodzi tak farba )
02-15-2009, 12:53 PM
W mojej uleciały dwa ząbki po tej samej stronie i przykleiłem na taśmę klejącą. A co do głośników to charczą przy wysokich tonach od 80% głośności.

[Obrazek: 29723.jpg]
[Obrazek: 28007.jpg]
[Obrazek: 9530.gif]
[Obrazek: 20304.jpg]
[Obrazek: 10150.jpg]
03-08-2009, 06:12 PM
dzizak3 napisał(a):W mojej uleciały dwa ząbki po tej samej stronie i przykleiłem na taśmę klejącą. A co do głośników to charczą przy wysokich tonach od 80% głośności.

U mnie dokładnie to samo. Po prawej stronie poszły 2 ząbki to przywaliłem taśmą klejącą i po zawodach. Trochę to nieestetycznie wygląda, bo taki telefon a taśmą poklejony Duży uśmiech
Na razie nie mam zamiaru kupować klapki, bo pewnie mi się i tak niedługo uwali, dopiero jak będę sprzedawał fona to kupie tył żeby podnieść cenę. Na allegro taka klapka z przesyłką to 25zł :/

No i jeszcze te szumy na słuchawkach mnie wkurzają, bo są naprawdę zbyt duże :/

Tak to go nie zmieniam naaaaaprawdę długo. Chyba że wygram w totka Uśmiech
03-08-2009, 06:12 PM
dzizak3 napisał(a):W mojej uleciały dwa ząbki po tej samej stronie i przykleiłem na taśmę klejącą. A co do głośników to charczą przy wysokich tonach od 80% głośności.

U mnie dokładnie to samo. Po prawej stronie poszły 2 ząbki to przywaliłem taśmą klejącą i po zawodach. Trochę to nieestetycznie wygląda, bo taki telefon a taśmą poklejony Duży uśmiech
Na razie nie mam zamiaru kupować klapki, bo pewnie mi się i tak niedługo uwali, dopiero jak będę sprzedawał fona to kupie tył żeby podnieść cenę. Na allegro taka klapka z przesyłką to 25zł :/

No i jeszcze te szumy na słuchawkach mnie wkurzają, bo są naprawdę zbyt duże :/

Tak to go nie zmieniam naaaaaprawdę długo. Chyba że wygram w totka Uśmiech
03-11-2009, 08:37 PM
Ciekawe.. 8 klapek już poszło u ciebie.. Duży uśmiech Ja miałem od sierpnia 2008 do lutego 2009 N95-1 (kupiłem nową) i jedyne co mi się zrobiło z nią to trochę się zdarła ta obudowa od aparatu, joystick się zdarł na środku no i ta guma na tylnym panelu już tam miejscami zaczyna się wycierać (szczególnie po rogach) ale to trzeba się trochę dokładniej przypatrzeć aby to dostrzec. Teraz mam N95-2 też nową i zobaczymy jak z nią będzie. Ja z swojej strony nie miałem problemu z tą klapką od baterii. W końcu N95 nie jest z niezniszczalnego/nierdzewnego i nie wiem jakiego jeszcze metalu i też kiedyś się rozwali.

[Obrazek: nowareklama.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-11-2009, 09:42 PM
u mnie tak samo w N95-1 uwaliła się ta klapka u musiałem kupić nową ale w n95 8gb klapka jest wkońcu mądrze pomyślana i nie ma prawa się uwalić :mrgreen: takie moje skromne pytanie czemu nokia robi takie śmieszne błędy :?:
03-12-2009, 02:19 PM
hm.. może chce zrobić coś dobrego za mniejsze pieniądze? albo w tej klapce jest cały sęk zarobku dla nokii każdy normalny uzytkownik telefonu nie bedzie sobie lipy robil i mial go bez klapki i na nowo?

03-12-2009, 06:52 PM
Mati_N95 napisał(a):hm.. może chce zrobić coś dobrego za mniejsze pieniądze?

Żarty sobie robisz :?: Dla ciebie 2000 zł za N95 to małe pieniądze :?: Moim zdaniem jak za taką kase mogli by troche pomyśleć nad tym zanim wydali N95-1
03-12-2009, 07:16 PM
rafaln95 napisał(a):Żarty sobie robisz :?: Dla ciebie 2000 zł za N95 to małe pieniądze :?: Moim zdaniem jak za taką kase mogli by troche pomyśleć nad tym zanim wydali N95-1

chyba ty sobie zarty robisz ;/ 2000zl za N95-1 ? ledwo na allegro po 900zl sa i to juz max.. chociaz kiedys sie spotkalem ze 13tys. kosztowala ale to byla n95-2 i tez zacfaniakowales ze sie pomylili...

03-12-2009, 07:25 PM
Pewnie chodzi mu o tych ludzi co to mają n95 ponad pół roku. Wtedy to te ceny przecież były wyższe niż teraz są. Ale 2000zł to może troszkę lekka przesada.
03-12-2009, 10:31 PM
Mati_N95 napisał(a):
rafaln95 napisał(a):Żarty sobie robisz :?: Dla ciebie 2000 zł za N95 to małe pieniądze :?: Moim zdaniem jak za taką kase mogli by troche pomyśleć nad tym zanim wydali N95-1

chyba ty sobie zarty robisz ;/ 2000zl za N95-1 ? ledwo na allegro po 900zl sa i to juz max.. chociaz kiedys sie spotkalem ze 13tys. kosztowala ale to byla n95-2 i tez zacfaniakowales ze sie pomylili...

Mati_N95 zaczynasz mnie dziecko powoli denerwować :evil: :evil: mówię o cenie po premierze czyli 2007 rok,cena sięgała nawet ponad 3000 zł :!: :!: Ale ty dziecko jeszcze bawiłeś się w przedszkolu zabaweczkami.A jak widzę że nadal nabijasz posty to mi się słabo robi :roll: A wracając do telefonu to podam taki przykład.Audi z 1995 nowy po premierze kosztował 150 000 zł a Mati_95 pisze że można go już kupić ledwo za 9 000 zł,owszem ale po 14 latach :!: Ale Mati_95 i tak tego nie skuma :lol:
03-13-2009, 08:38 AM
a wiecie co mnie najbardziej denerwuje w mojej nokii ? wtyk do ładowarki, szczególnie gdy jedzie się samochodem i trzyma telefon w uchwycie, po 15 miesiącach użytkowania wtyczka od ładowarki po prostu wypada, w nokii 5310 trochę to poprawili bo wejście jest z boku :lol: , nokia mogłaby to trochę zmodyfikować np. zrobić coś podobnego jak ma SE

takie moje zdanie :-)
Wątek zamknięty