Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ma ktos mixa? kilka pytanek
10-07-2008, 08:35 PM
ma ktos mixa? kilka pytanek
witam chce wziasc mixa w plusie music paka i mam pytanka czy jak nie wydam calej kasy przechdozi ona na 2 miech czy sie kasuje? i czy mial ktos z ta siecia problemy? czy ja polecacie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2008, 01:43 PM

Nie wiem jak jest w music packu, ale jak miałem mixa to przechodziło. Tyle, że z tą siecią to ciągle jakieś problemy i reklamacje. Teraz jestem szczęśliwym użytkownikiem mixa w sieci Orange.

[Obrazek: banner1.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-08-2008, 02:22 PM

cmo2
Ja osobiście mam mix'a i nie narzekam pieniądze nie znikają z niewiadomych powodów, sms'y dochodzą zasięg jest, wszystko ok. Tylko czasami (czyt. ok raz na miech) ktoś nie może się do mnie dodzwonić... A nie rozmawiam, nawet nie pisze esków, mam zasięg. Tylko przychodzą sms'y od operatora:
Kod:
Od:Ktodzwoni ?
1 pol. nieodebrane:xx.xx.xx/xx:
xx od 0048xxxxxxxxx

("x" to cyfry godziny daty nr.)

[Obrazek: dj7y21ir6k4c2jr19gvf.png]
Chcesz mieć własny certyfikat za darmo?? Kliknij >>TUTAJ<<
10-09-2008, 08:57 PM

Ja też mam mixa wcześniej simplusa nie ma najmniejszego problemu zawsze się można dodzwonić no chyba że nie ma zasięgu. Pieniadze z tego co wiem przechodzą i mix w plusie na jedną zalete jako jedyna chyba oferta mix jest na ilość doładowań a nie na ilość miesięcy, w praktyce im szybciej kupujesz karty tym szybciej konczy Ci się umowa
02-09-2009, 06:19 PM
Re: ma ktos mixa? kilka pytanek
Też jestem w mixie w simplusie i mogę ci go polecić. Jeśli chodzi o kase to nie ma problemów ze znikaniem, stawki są dobre a co najważniejsze jest sporo ciekawych pakietów ( pakiet internetowy albo 500 sms itd. )
02-21-2009, 11:13 PM
polecam ci mixa plusa orange jest droższa nie ma żadnych problemów kaska zawsze przechodzi na 2 miesiac jak dla mnie najlepsza sieć.... pozdrawiam
05-19-2009, 10:18 AM
Spoko, mix plus daje radę! Osobiście jestem w mix-ie już 4 albo 5 lat i nie ma problemów z kasą, przechodzi zawsze na następny miesiąc. I sporo pakietów za 5zł np 100 darmowych minut od 16 do 8 rano na plusa i stacjonar. Pozdro
05-19-2009, 10:27 AM
Również jestem w Mix- Plus nie ma obecnie lepszej oferty.

Nie Zajmuję się Uploadem. Nie udostępniam plików, tylko się nimi dzielę - wszystkie pochodzą z moich prywatnych zasobów :-)

[Obrazek: slrcio.jpg]

Cogito Ergo Sum...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS