Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blueconnect Ery w telefonie
07-27-2008, 12:26 PM
Blueconnect Ery w telefonie
Witam, jak narazie posiadam internet w Plusie, jednak w rodzinie kazdy ma EreUśmiech, poza tym natknołem się na jakiś tam abonamencik na stronie ery z blueconnectem..i tam sobie już powybierałem jaki fonik ( oczywiscie go sprzedamUśmiech ) ..link do fot.
Kod:
http://img522.imageshack.us/my.php?image=beztytuuog1.png
a więc na fotografi widac ze blueconnect jest za 5zł, i pytanie.. czy zawsze za te 5 zł bedzie ten internet i czy ilość danych nieograniczonaUśmiech? czy jednak trzeba bedzie dokupić ilośc danych?.. bo juz nizej zerkacjac są jakieś pakiety..droższe niż w iPlusie....bo chyba zamiast płacić za karte w plusie 50 zł co 3 miechy to ten abonamencik by sie bardziej opłacił..i kasa za tel..[shadow=red]koledzy piszcie swoje opinie co o tym myślicie, cokolwiek na ten temat, pozdrawiam[/shadow]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-27-2008, 07:47 PM

Powiem tobie tak sam jestem posiadaczem internetu z ery w swoim laptobie i to jest najgorsza zec jak jest a jesli chodzi o telefon to wiem tylko ze te 5zl to jest za 50 mb jesli przekroczysz ten limit to placisz po za abobament czyli za kazzdy 1mb placisz tyle co za polaczenie z internetem jak bys niemial tego niepamietam kwoty juz jak jest w erze
07-27-2008, 11:41 PM

dlaczego najgorsza? czy chodzi Ci o prędkość? ...czy za każdy następny pakiet na te 50 mb zapłace 5 zł? czy to juz te pakiety na dole zdjęcia będą obowiązywać?
07-29-2008, 07:12 PM

chodzi mi o predkosc jest okropna a5zl placisz co miesiac
09-01-2008, 09:33 AM
5mb
pawelcfc napisał(a):dlaczego najgorsza? czy chodzi Ci o prędkość? ...czy za każdy następny pakiet na te 50 mb zapłace 5 zł? czy to juz te pakiety na dole zdjęcia będą obowiązywać?

za 5zł masz 5mb do wykorzystania...
09-01-2008, 09:33 AM
5mb
pawelcfc napisał(a):dlaczego najgorsza? czy chodzi Ci o prędkość? ...czy za każdy następny pakiet na te 50 mb zapłace 5 zł? czy to juz te pakiety na dole zdjęcia będą obowiązywać?

za 5zł masz 5mb do wykorzystania...
09-01-2008, 05:01 PM

Jak bylem w Polsce kuzynka zony pytala mnie o dostawce mobilnego internetu. Wyszlo na to, ze Play ma najlepsza oferte: 45zl miesiecznie, 1MB, limit transferu 5GB. Maja tez oferte za 80zl, rozni sie chyba tylko limitem - do 10GB miesiecznie. Nie trzeba u nich miec telefonu, internet jest na 12miesieczna umowe.

Praca dom dom, praca dom dom, praca dom!
09-01-2008, 05:01 PM

Jak bylem w Polsce kuzynka zony pytala mnie o dostawce mobilnego internetu. Wyszlo na to, ze Play ma najlepsza oferte: 45zl miesiecznie, 1MB, limit transferu 5GB. Maja tez oferte za 80zl, rozni sie chyba tylko limitem - do 10GB miesiecznie. Nie trzeba u nich miec telefonu, internet jest na 12miesieczna umowe.

Praca dom dom, praca dom dom, praca dom!
10-08-2008, 11:54 AM

mad max 24 napisał(a):Powiem tobie tak sam jestem posiadaczem internetu z ery w swoim laptobie i to jest najgorsza zec jak jest a jesli chodzi o telefon to wiem tylko ze te 5zl to jest za 50 mb jesli przekroczysz ten limit to placisz po za abobament czyli za kazzdy 1mb placisz tyle co za polaczenie z internetem jak bys niemial tego niepamietam kwoty juz jak jest w erze

5mb za 5 zl, 50 mb za 15 i 500 mb za 50 zł.
cena po wykorzystaniu pakietu 12 gr (nowe taryfy) za kazde rozpoczete 100 kb, a stare taryfy 72 gr za kazde rozpoczete 500 kb.

jesli masz problem z BlueConnect, telefonem (czesc operatora) zapraszam do mnie.

Nokia Nseries !
Odpowiedz