Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warjujący N95-1
05-30-2008, 06:37 PM
Warjujący N95-1
Witam. Mam pewien problem pojawia mi się komunikat " nie udana rejestracja karty sim" a później po tym pokazuje się komunikat "włóż kartę sim". Jedynie co działa to wyjęcie baterii poczekanie z 30sec i włożenie jej z powrotem ale nie działa o za długo bo jakiś 2 min znowu się pokazują te 2 komunikaty. Co się mogło stać i co mam robić. Z góry dzięki Uśmiech

3310->V-3->CX65->6610->K750i->5300-N95
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-31-2008, 09:09 AM

Nie jestem pewien, ale kiedys miałem podobny komunikat w k750i. Problem polegał na skończeniu żywota karty SIM. Wymieniłem ją na nową i wszystko było ok:-)

Pozdrawiam
Eraser
05-31-2008, 11:56 AM

czy taki jest objaw, gdy konczy sie waznosc karty sim?
05-31-2008, 12:18 PM

Nie chodzi o 'ważność' karty, a o jej okres eksploatacji. Każde urządzenie, czy układ po pewnym czasie przestaje być zdatny do użytku.

Pozdrawiam
Eraser
05-31-2008, 03:26 PM

ja miałem takie coś jak zrobiłem debet w simplusie za internet na -60 zł ;/ nie ma opcji bys np nabił debet u siebie?

[Obrazek: 482819207.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-31-2008, 04:55 PM

wafel2000, gdzie kupiłeś telefon i czy masz pewność, że osoba od której go kupiłeś nie ukradła go :?: Taki komunikat pojawia się także, gdy telefon zostanie zablokowany przez sieć.

[Obrazek: banner1.png]
06-01-2008, 11:33 AM

Ja go kupowałem z komisie w łodzi. Ale chyba poszedł mi czytnik karty sim bo kom działa bez karty ale z obojętnie jaką kartą w ogóle nie dzała albo jakimś cudem się włączy ale wyskakuje komunikat że błąd autoryzacji karty sim i prziechodzi do okienka włóz kartę sim.

06-01-2008, 01:52 PM

czyli to co mówi przedmówca jest duże prawdopodobienstwo że telefon jest kradziony i zgłoszony. nawet nie wiesz jak łatwo wpaść teraz. telefon z allegro może wydawać się full legal pudełko itp. jak był ukradziony np z domu komuś ze wszystkim, wystarczy że ofiara pójdzie z fakturą lub paragonem do sieci i masz lipe. bo oni blokują telefon. jak np zablokują sony ericssona też możesz używac tela w trybie offline. czyli masz poprostu aparat i empetrójke lub gps ale neizadzwonisz z niego itp wybacz ale jesteś w szarej dupieJęzykP idz do tego servisu i zgłoś sprawe. oni spisuja umowę z osobą która im telefon dała jak jest kradziony ty odzyskasz kase ofiara telefon a winowajca będzie ukarany

[Obrazek: 482819207.png]
06-01-2008, 03:02 PM
podobny problem
też mam n95 kupioną od kolegi z pracy i mówił ze wszystko chodzi dobrze a teraz nie mam z nim kontaktu i wydaje mi sie ze tel jest lewy, kupiony w uk tu nie dziala zadna karta wyskakuje nieudana rejestracja sim a w polsce wszystko gra normalnie w serwisie powiedzieli mi zebym zflashowal tela to zrobiłem to do najnowszej wersji zmienilem bb code na euro 3 polskie menu itd a tel dalej mi sie pierdo...ten sam komunikat i juz nie wiem co robic...bezradny..pomocy lub gadu 5633888
06-01-2008, 08:13 PM

ALe czasami mam tak że kom normalnie się odpala z kartą i działa ale przez jakiś czas. Jutro jade do tego gościa zobaczymy co zrobi Uśmiech

07-03-2008, 11:30 AM

ciekawi mnie jaki jest rozwój sytuacji....

napisz jak poszło Duży uśmiech

no z tymi kradzieżami to lipa :/

MASZ TU REJESTR SKRADZIONYCH TELEFONÓW :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gsmcenter.pl/baza_skradzionych.php">http://www.gsmcenter.pl/baza_skradzionych.php</a><!-- m -->

zobacz sobie i może to Tobie też coś da i na przyszłość ustrzeże nawet przed zakupem kradzionego telefonu Duży uśmiech

<wyedytowana część wulgarna i powszechnie uważana za obrażliwą>
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS