Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działające wibracje.
05-28-2008, 01:38 PM
Nie działające wibracje.
Wydaje mi sie, ze po zrobieniu hard resetu (byc moze wczesniej ale dopiero teraz zauwazylem) nie działają mi wibracje. Zarowno podczas włączania jak i podczas grania dzwonkow czy tez grania w gry nie ma wibracji telefon tylko bardzo cicho charczy. Telefon jest nowy ale nie mam karty gwarancyjnej, bo kupilem sprowadzona. Ponowny reset ustawien fona nic nie pomaga.

Jakies pomysly?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-28-2008, 02:22 PM

Możesz spróbować jeszcze położyć nowe FW.
Ale prawdopodobnie czeka cię serwis.

Nie pomagam przez GG!
05-31-2008, 09:06 PM

W komisie gosciu powiedzial ze za dwie dychy mi to zrobi okolo wiec chyba sie skusze. Dzieki za odpowiedz.
06-01-2008, 01:49 PM

gnojewo napisał(a):W komisie gosciu powiedzial ze za dwie dychy mi to zrobi okolo wiec chyba sie skusze. Dzieki za odpowiedz.
za 2dychy to on nic innego nie zrobi jak zaktualizuje soft...

[Obrazek: 482819207.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-02-2008, 06:18 PM

farmer napisał(a):za 2dychy to on nic innego nie zrobi jak zaktualizuje soft...
Powiedzial ze jak przyjde to rozkrecimy i zobaczymy wiec chyba o wgranie softu mu nie chodzilo. Z reszta na zdrowy rozum jak cos trzeszczy zamiast wibrowac nie sprawia efektu uszkodzonego softwarowo tylko raczej hardwarowo :-? No chyba ze starszyzna z forum stanowczo mysli inaczej to jeszcze dzis odpale stary komp z xp i wgram softa jeszcze raz ;-)
Jeszcze postaram sie troche poszperac na google bo widze ze sporo jest tematow z "vibrations not working n95" 8-)
06-02-2008, 07:17 PM

no nie wiem co Ci powiedział, jak to jakiś twój ziomek to może za 2dychy naprawi. a jak nie to walnie nowy soft. chyba że chodziło mu o to że za 20 zł rozkręci tel i da expertyze co nie działa... i wtedy pod koszta naprawy

[Obrazek: 482819207.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-05-2008, 06:31 PM

W mojej poczciwej 6600 na niedzialajace wibracje dzialalo udezenie :mrgreen: :-P Trzeba bylo lekko puknac telefonem i odrazu vibra zaskakiwala :-P
06-10-2008, 03:25 PM

Próbowałem ocucić nokie "sprawdzonymi" i "niekonwencjonalnymi" metodami (uderzenia itd) ale nic z tego nie wyszło. Z uwagi na brak czasu i przez to niemożność pójścia do jakiegoś serwisanta w końcu sprawa sama sie rozwiązała... wibracje dziś zaczęły działać. Może to ciepło?! Duży uśmiech
06-10-2008, 03:43 PM

Może coś nie łączyło, albo coś z softem, ciężko stwierdzić, ale skoro działa to :-D
06-16-2008, 08:39 PM

Zbyt wcześnie się cieszyłem. Zaniosę go do serwisu jak tylko będę miał troszkę czasu i dam znać co z nim było... ku przestrodze Oczko
06-18-2008, 06:46 PM

gnojewo napisał(a):Zbyt wcześnie się cieszyłem. Zaniosę go do serwisu jak tylko będę miał troszkę czasu i dam znać co z nim było... ku przestrodze Oczko
daj znac co i jak bo w mojej N95 8GB tez cos przestalo wibrowac Smutny

crazyad@m
07-10-2008, 09:10 AM

Niestety jeszcze nie byłem naprawić z powodu braku czasu Smutny Jak kiedyś zrobie to na pewno dam znać.
07-10-2008, 11:32 AM

a mnie wibracje sie same naprawily.
tak nagle jak zniknely tak sie pojawily Uśmiech

crazyad@m
07-10-2008, 12:21 PM

A może cały czas działały..

Zwróćcie uwagę, że wibracje nie działają gdy telefon jest podłączony do ładowarki.
07-28-2008, 07:12 PM

pawelgo88 napisał(a):A może cały czas działały..

Zwróćcie uwagę, że wibracje nie działają gdy telefon jest podłączony do ładowarki.

Nie zwracalem na to uwagi ale nie myle sie co do tego ze cos jest w fonie nie tak... moze to jakas wada serii czy cos skoro nie tylko ja mam problem Uśmiech Aktualnie mam wibracje, poskutkowalo stukanie delikatnie boków telefonu o kafelki w ubikacji Oczko
Odpowiedz