Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rachunek za 207 tysięcy
01-24-2008, 03:23 PM
Rachunek za 207 tysięcy
<span id='intertext1'>Pracownik firmy naftowej w Kanadzie otrzymał rachunek za korzystanie z telefonu komórkowego opiewający na 85 tys. dolarów kanadyjskich, czyli blisko 207 tys. złotych. Myślał, że „nieograniczony dostęp do Internetu” oferowany przez Bell Mobility, jest faktycznie nieograniczony…

Piotr Staniaszek, 22-letni mieszkaniec w kanadyjskiej prowincji Alberta, podpisał umowę na korzystanie z telefonu za 10C$ miesięcznie (ok. 24 zł.). Następnie używał komórki jako modemu do pobierania z Internetu m. in. filmów w wysokiej rozdzielczości, za co już w listopadzie otrzymał rachunek opiewający na 65 tys. W grudniu doszło kolejne 20 tys.

Operator zgodził się jednak, jak twierdzi ojciec Piotra, aby obniżyć rachunek do 3400C$, co firma określiła jako „akt dobrej woli”. „To wciąż dużo… Kto może sobie pozwolić na taki wydatek?”, dodaje rodzic niefortunnego internauty.

Rzecznik firmy Bell Mobility oznajmił, że umowa jasno określa, że pobieranie plików na dysk komputera nie jest darmowe i nieograniczone. Piotr Staniaszek junior po ujawnieniu sprawy nie chciał rozmawiać z dziennikarzami.</span><script type="text/javascript" charset="iso-8859-2"><!--
var nsix_params = new Object();
nsix_params.fcolor = '#3c5';//
nsix_params.adareas = ['intertext1'];//
document.write('<scr'+'ipt type="text/javascript" charset="iso-8859-2"'+' src="http://adsearch.adkontekst.pl/akon/intext_spliter?prid=3076&caid=81417&ns='+(new Date()).getTime()+'"'+'></'+'scri'+'pt>');
//--></script>

JuÂż niedÂługo n95 bedzie moje!

Najlepszy darmowy hosting plikow w polsce!
Wrzucaj pliki i pobieraj inne.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.udostepniaj.pl">www.udostepniaj.pl</a><!-- w -->
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-14-2008, 09:37 AM

ha ha ha normalnie żenua na całej linni Duży uśmiech za Darmoto teraz nawet w ryja nie chcą dac xD

Cytat:Czy jest jakis dobry emulator xbox 360 by mmoc na nim grac w Assassin's Creeda?
:-D

---->>>[Obrazek: regulamin2he6.jpg]<<<----
11-14-2008, 12:30 PM

Dostał jeden rachunek, ale nie przejął się i ściągał dalej hehe :mrgreen:
11-15-2008, 03:22 PM

też kiedyś używałem komórki jako modemu ale tylko do przeglądania stron bez grafiki i zdjęć tylko że nie odchaczyłem aktualizacji windowsa i rachunek dostałem 2000 zł to była moja najdroższa aktualizacja systemu !!! :-)
11-15-2008, 04:01 PM

witassly napisał(a):też kiedyś używałem komórki jako modemu ale tylko do przeglądania stron bez grafiki i zdjęć tylko że nie odchaczyłem aktualizacji windowsa

lol, ja w ogóle nie używam aktualizacji nawet jak miałem SP2,
kiedyś używałem to strata czasu i mi system się walił przez te updat'y MicroShitowe
tak samo jak zainstalowałem szukajkę na HDD od MIcroSoftu, to wyszukać się nie dało na dysku

też nie dawno używałem telefonu jako modemu jak mi WiFi siadło w okolicy 8-) , tylko ja na Kartę mam, tak samo tylko miałem włączone obrazki, i filmy też oglądałem hehe :mrgreen:

FULL muza, filmy, gry...Kliknij i zobacz
[you], shackuj swojego symbiana! wyłącz certyfikaty! BANALNIE PROSTE!
[Obrazek: sig.png]
[Obrazek: ea97bcdaca615131b0a22eac6b8bb4c2.gif]
KLIK->Zarób na nowy telefon, dzięki wyświetleniom twojej strony. Polecam<-KLIK
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-16-2008, 05:43 PM

No ja teraz tez już nie robię aktualizacji ale wtedy a było to jakiś czas temu byłem "zielony" na komputerze i moja wina ze nie spojrzałem co sie ściąga na komputer i jak to mówią za błędy trzeba płacić!!! :mrgreen:
Odpowiedz