Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wlan w n95 na neostradzie
01-12-2008, 06:09 PM
wlan w n95 na neostradzie
Jak wiadomo n95 posiada wi fi. Próbowałem skonfigurować telefon by wychwytywał wlan z neostradą. Oczywiście podałem WEP, podałem adres bramy i nic. Piszę że brama nie odpowiada?! czy ktoś już próbował już łączyć się z zabezpieczoną siecią wlan? Jeśli tak to proszę o opis lub wskazówki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-13-2008, 06:21 PM
Re: wlan w n95 na neostradzie
kys3b napisał(a):Jak wiadomo n95 posiada wi fi. Próbowałem skonfigurować telefon by wychwytywał wlan z neostradą. Oczywiście podałem WEP, podałem adres bramy i nic. Piszę że brama nie odpowiada?! czy ktoś już próbował już łączyć się z zabezpieczoną siecią wlan? Jeśli tak to proszę o opis lub wskazówki.

1) najpierw musisz znac adres mac swojego telefonu (kod *#62209526#)
2) nastepnie w panelu administracyjnym wybierasz zakładke sieć bezprzewodowa
3) dodajesz adres mac komórki do listy filtrów
4) w komórce ustawiasz acess point i przy wyszukiwaniu i próbie połączenia wpisujesz WEP w komórce ( bez "_")
5) zapisujesz ustawienia

Powinno smigac ;] PzDr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-18-2008, 09:01 PM

Czyli Mam wpisac web Jak leci naprzyklad :

WI26-HBD2-HDY2-KDD3...

Bez myslinikow ?
I dokladnie w jakiej zakladce mam go wpisac ?

Resistance : Fall Of Man Fan

Fajna Gierka On-Line
01-19-2008, 06:34 PM

jak cie o to poprosi
01-19-2008, 10:53 PM

ja jak sie łśczyłem z tunerem to tylko dałem szukaj w telefonie i wpisałem kod tunera i tyle i śmiga cały czas Duży uśmiech
02-06-2008, 10:43 PM

Witam wszystkich uzytkownikow Uśmiech

Od dzis jestem szczesliwym posiadaczem noki n95, mam liveboxa i chcialem ustawic soebie WLAN. Zrobiłem wszystko tak jak jest tu napisane:

Kod:
1) najpierw musisz znac adres mac swojego telefonu (kod *#62209526#)
2) nastepnie w panelu administracyjnym wybierasz zakładke sieć bezprzewodowa
3) dodajesz adres mac komórki do listy filtrów
4) w komórce ustawiasz acess point i przy wyszukiwaniu i próbie połączenia wpisujesz WEP w komórce ( bez "_")
5) zapisujesz ustawienia

Zaczyna sie laczyc i z lewej strony jest znaczek 3G i zaczyna sie ladowac, po chwili ladowania wyskakuje:

Internet:
Brak odpowiedzi bramy

i teraz nie wiem co mam robic, jak by ktos znal odpowiedz to byl bym naprawde wdzieczny Uśmiech

Pozdrawiam
02-06-2008, 11:40 PM

ja mam tego liveboxa tp i mi chodzi net na komie ale jak zainstalowałem najnowsze oprogramowanie to mam za mało miejsca na wpisanie tego klucza WEP ;P
02-07-2008, 04:53 PM

Heroldso żeby mieć więcej znaków na klucz web Uśmiech
wchodzisz w:
Ustawienia --> Połączenie --> Punkty dostępu --> nazwa_punktu_dostępowego_który_konfig --> Ust. Zabezp. WLAN --> Ustawien. klucza WEP --> zmieniamy Format klucza WEP z ASCII na Heksadecymalny a jak jeszcze za mało to kodowanie na 128 bitów.
02-07-2008, 05:05 PM

Dziekuje bardzo za pomoc Uśmiech Wczoraj udalo mi sie polaczyc, jak ustawialem 64 bity, ale net na kompie mi wtedy nie dzialal, a 128bitow i nie dzialalo na komorce, teraz sprobowalem jeszcze raz i juz wszystko dziala na 128 bitach Uśmiech Masz u mnie duze piwo Duży uśmiech
03-02-2008, 06:24 PM
nie działa... :(
hej.
jestem blondynką Język
i chciałam zapytać gdzie w tym panelu administracyjnym mam znaleźć sieć bezprzewodową i wklepac tego mac'a?
proszę, pomóżcie kobiecie....
Uśmiech
03-03-2008, 03:13 PM

Ludzie a wy wciskacie REG na liveboxie?? Bo jeżeli nie to żadne MAC'i wam nie pomogą... Najpierw REG na LIVEBOX'ie potem normalnie łaczycie się przez fona ze swoją neostradą, wpisujecie klucz WEP neostrady na telefonie i automatycznie ustawim wam punk dostępu...

PZDR
03-08-2008, 04:25 PM

chodzi wam o połączenie telefonu z liveboxem? czy macie neostrade przez kabel i laptopa z wifi i przez niego sie chcecie się połączyć?

Pozdrawiam
03-08-2008, 04:25 PM

chodzi wam o połączenie telefonu z liveboxem? czy macie neostrade przez kabel i laptopa z wifi i przez niego sie chcecie się połączyć?

Pozdrawiam
03-15-2008, 09:36 PM

a ja mam pytanie z innej beczki czy jak sie podłacze do np liveboxa przez wifi to bede płacił za trasmisje danych czy nie z gory dziekuje

"N95" smartphone rozpoczynający nową erę inteligentnych komórek :-D
03-21-2008, 08:16 PM

Może mam głupią prośbę, ale czy może mi ktoś wyjaśnić na PW dokładnie krok po kroku jak mam ustawić ten W-lan w kompie i w N95 :?: Postawię piwko temu kto pomoże :-)

[Obrazek: banner1.png]
Odpowiedz