Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11-29-2010, 11:30 PM
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkich posiadaczy noki n95 i pozostałych. Mam na imię Przemek i jestem posiadaczem n95-1 Duży uśmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-29-2010, 01:08 PM
RE: Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
więcej wykrzykników napierdolić nie mogłeś?

[Obrazek: banerwarezpl420x60.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-25-2015, 09:12 PM
Hej witam wszystkich serdecznie jestem Zyta, mam 29 lat i właśnie dołączyłam do Waszego forum. Uwielbiam sporty ekstremalne , skakałam na buggy, skakałam ze spadochronem , brałam udział w wyścigach samochodowy. Jak widać lubię żyć szybko i spełniać swoje marzenia. Uwielbiam adrenalinę.
07-27-2015, 02:25 PM
Jak widzicie nazywam się Cecylia , niestety moja mama miała specyficzny gust co do imion. Mam 23 lata i pochodzę z okolic Skierniewic. Jeszcze się uczę ale to już finisz w moim wydaniu. Uwielbiam sport , codziennie o świcie biegam czy zima czy lato czy pada czy świeci słońce , to taka moja osobista pasja dzięki której czuje się dość że szczęśliwa to jeszcze dzięki temu mam dobra kondycje. Same plusy. Pozdrawiam wszystkich forumiczów.
08-31-2015, 07:40 PM
Jestem Jowita i ogólnie mówiąc jestem osobą życzliwą choć nieufną. Chciałabym poznać tutaj jakieś ciekawe osoby, z którymi można fajnie spędzić wolny czas. Pozdrowienia dla wszystkich na forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS