Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawcaa wita
12-31-2010, 05:55 PM
Dawcaa wita
Cześć jestem Ania i mam 14 lat..

A tak do rzeczy, nick dawcaa,
telefon: nokia n95 i inne - mniej ważne Oczko
Pomogę w ściąganiu simlocków z Sony Ericsson, ale już co do Noki to jestem noga..

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2011, 11:28 PM
RE: Dawcaa wita
Z jakich SE ściągasz smoki :?:
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-16-2015, 07:15 PM
Witam jestem Janek i mam 33 lata. Właśnie dołączyłem do grona forumiczów na tym forum. Krótkimi słowami o mnie to pracowity i imprezowy. Uwielbiam po długim dniu w pracy wyluzować się na dobrej imprezie ze znajomymi.
07-23-2015, 05:29 PM
Mam na imię Aniela. Postanowiłam przejrzeć fora i do jakiegoś sie zapisać , wybrałam wasze. Mam 23 lata i bardzo dużo wolnego czasu. Nadal studiuje , to piękny czas kiedy można sobie odpuścić i tylko czasem trzeba zaglądnąć do książki. Uwielbiam z przyjaciółmi grillować i dobrze się bawić.
09-16-2015, 05:04 PM
Hej hej tutaj Karol również postanowiłem powiedzieć kilka słów na swój temat z racji tego że nikt mnie tutaj nie zna bo jestem nowy. Mam 16 lat i jestem jak to mówią ułożonym chłopcem ale to tylko pozory. Staram się korzystać z życia na tyle na ile mogę w granicach rozsądku. Podobno jestem poliglotą, nauka języków obcych przychodzi mi wyjątkowo łatwo. Jestem ogromnym fanem Nirwany i słucham ich ciągle.
10-09-2015, 02:56 PM
Witam tu Jarek. jestem współczesnym mężczyzną wiec przystąpienie do jakiegoś forum tylko to potwierdza. Jestem młody, lubię dobrą zabawę ale potrafię też przez jakiś czas bez niej przetrwać. Znajomi mówią mi , że nie tracę czasu i , że kiedyś powiem sobie , że przeżyłem życie nie przesypiając go. Chciałbym tutaj czasem z kimś pogadać, wymienić spostrzeżenia na temat moich pasji i zainteresowań. Pozdrawiam.
10-26-2015, 02:17 PM
Witam serdecznie wszystkich stałych użytkowników forum. Jestem nowy i mam na imię Adrian. Mam 18 lat i jestem fanem dobrych gier, co prawdą czasem za bardzo mnie wciągają ale walczę z tym by nie popaść w przesadę.
11-24-2015, 04:49 PM
Witajcie, witajcie, mam na imię Kamil I jestem 19letnim mieszkańcem warszawy. Pozdrawiam wszystkich. Jestem ogromnym fanem gier komputerowych ale moją pasją jest również jazda na desce, uwielbiam to.
11-26-2015, 09:34 AM
Mam 16 lat i jestem jak to mówią ułożonym chłopcem ale to tylko pozory.
gclub มือถือ
01-05-2016, 11:23 AM
Witajcie wszyscy, mam na imię Marcin. Mam 17 lat i w sumie to mam jeszcze nieokreślone preferencje, może tutaj znajdę coś dla siebie, może podpowiecie coś i znajdę wreszcie swoje hobby czas najwyższy. Wolny czas spędzam na dworze głównie. Uwielbiam zawierać nowe znajomości, lubię kontakt z ludźmi. Pozdrawiam.
01-08-2016, 08:00 PM
Się ma tutaj Krzyś. Mieszkam pod Warszawą i mam18 lat. Jestem sympatycznym, inteligentnym i nie wyróżniającym się z tłumu chłopakiem. Mam jedna jedyną pasję – dobre imprezy z moimi znajomymi. Mam grono kilku bliskich przyjaciół z którymi podbijamy warszawskie kluby. Pozdrawiam.
01-14-2016, 09:37 PM
Hej wszystkim mam na imię Renia. Jestem tutaj totalnym nowicjuszem, ale postanowiłam dołączyć do Waszej grupy mimo to , że prawdopodobnie kobiety są tutaj rzadkością. Uwielbiam sport, każdą wolną chwilę spędzam uprawiając różne dziedziny sportu. Pozdrawiam raz jeszcze.
01-15-2016, 01:46 PM
Hej z tej strony Adam, również postanowiłem napisać trochę na swój temat z racji tego, że nikt mnie tutaj nie zna, ponieważ jestem nowy. Mam 23 lata i jestem towarzyskim człowiekiem i lubię poznawać nowych ludzi. Jestem ogromnym fanem zespołu Metallica i ciągle ich słucham. Interesuję się grą na gitarze oraz pisaniem tekstów. Staram się czerpać z życia jak najwięcej i to co najlepsze.
01-21-2016, 03:22 PM
Hej, jestem nowy na forum. Postanowiłem napisać trochę o sobie. Mam na imię Tomek, mam 26 lat, lubię czytać i dyskutować. Jestem miłośnikiem wypoczynku na łonie natury, uwielbiam rośliny. Posiadam w swoim ogrodzie bardzo dużą ich kolekcję. Pozdrawiam
01-23-2016, 12:07 PM
Hej jestem Antoni, mam 26 lat I lubię dobrą zabawę.
Odpowiedz