Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powitanie
01-10-2011, 06:10 PM
powitanie
Witam wszystkich. Nazywam się Mateusz i mam nadzieje ze mi pomożecie jeśli będę prosił o pomoc? Oczywiście sam postaram się udzielać ale jeszcze za wsześnie ze względu ze właśnie kopiłem sobie telefon Nokia N95.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-22-2015, 02:05 PM
RE: powitanie
Hej , hej tu Witek. Widze , że w tym miejscu wszyscy sie przedstawiaja więc też postanowiłem to uczynić. Mam 19 lat I jestem nowicjuszem. Pozdrawiam wszystkich maniaków gier , takich jak ja. Potrafie bardzo duzo czasu spedzać na graniu.
01-11-2016, 12:47 PM
Mam na imię Bolek. Jestem nowy tutaj dlatego kilka słów o mnie : charakterystyczny, sympatyczny, miły , uczciwy. Chce poznać tutaj równie ciekawych ludzi, mam nadzieje, że się uda. Pozdrawiam.
01-22-2016, 11:48 AM
Witam wszystkich na imię mam Antek. Pozdrawiam wszystkich i w dwóch zdaniach chcę się przedstawić. Lubię w wolnym czasie kopać w piłkę jak większość chłopaków. Uczę się jeszcze w szkole więc czasu wolnego mam mało.
01-26-2016, 10:51 AM
Witajcie nazywam się Czarek. Wszyscy się tutaj przedstawiają więc i ja wspomnę o sobie co nieco. Jako nastolatek nie mam zbyt wygórowanych zajęć. Lubię gry, dużo gram w gry komputerowe. No to tyle o mnie.
01-27-2016, 07:35 PM
Witam całe forum n95, jestem Łukasz Łomży, ciągle posiadam nokię n95 i nie zamierzam jej zmieniać!
02-07-2016, 05:05 PM
Cześć - witam wszystkich serdecznie.
02-17-2016, 12:35 PM
Mam na imię Nataniel. Jestem wysportowanym 18latkiem. Lubię siedzieć przed kompem ale znam umiar i wolny czas też spędzam na siłowni i w parku biegając. Prowiduje to, że moje samopoczucie jest świetne i a ciało jest super wytrzymałe.
02-24-2016, 02:01 PM
Mam na imię Tomek. Jestem uczniem jednego z techników Warszawskich. W wolnych chwilach dużo czytam ale spokojnie nie jestem typowym molem książkowym w okularkach, wręcz przeciwnie moją drugą pasją jest kulturystyka, dopiero zaczynam w tej dziedzinie ale mam nadzieje na duże sukcesy. Pozdrawiam.
Odpowiedz