Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z smsami przychodzącymi
06-06-2011, 11:25 AM
problem z smsami przychodzącymi
Od pewnego czasu mam bardzo irytujący problem z wiadomościami przychodzącymi. Ok 2 tygodnie temu moja kuzynka wrzuciła mi telefon do jeziora :/ udało mi się go wysuszyć i wszystko działało ok. z czasem zauważyłem, że gdy przychodzi sms nie ma żadnej reakcji ze strony telefonu tzn ani dźwięku ani wibracji tylko wiadomość po prostu pojawia się w odebranych jako nie przeczytana. Wcześniej kiedy tak się zaczęło robić restartowałem telefon i na kilka smsów zadziałało ale później znów to samo :/ nie wiem już co mam robić nawet przed chwilą zaktualizowałem system ale nadal nic...

może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2011, 03:19 PM
RE: problem z smsami przychodzącymi
jak go wysuszyles?
06-08-2011, 07:40 AM
Od razu nad jeziorem go rozebrałem tak jak się dało bo akurat miałem torxa przy sobie, w domu suszarka i leżał 2 dni później i normalnie wszystko działało. Trochę był jeszcze ekran zalany bo było widać pod kątem różnice ale teraz już jest ok.
06-09-2011, 06:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-14-2011 05:34 PM przez maly-.)
zrobiles zle,suszarka to mogles jedynie wlosy osuszac. watpie aby dalo to sie teraz naprawic bez dlubania w plycie glownej lub jej wymianie.w kazdym razie domowym sposobem nic nie zrobisz.a jak chcesz miec pewnosc co padlo to zanies do nokia care na ekspertyze,mozesz telefonicznie dowiedziec sie ile taka ekspertyza bedzie kosztowala.pozdro
06-13-2011, 08:47 PM
dzieki, chyba wole wymienić telefon na nowy Uśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS