Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem. A jakże, co by innego mogłoby być. :P
07-14-2011, 01:02 PM
Problem. A jakże, co by innego mogłoby być. :P
Witam. Jestem nowy. Uśmiech
Od niedawna jestem posiadaczem Nokii N95 8GB (chyba aż tak odmienna od normalnej N95 nie jest), i telefon mi się strasznie spodobał. Ma tylko kilka rzeczy które mi się nie podobają:
-podczas odbierania plików przez bluetooth nie widać paska stanu pobierania, a podczas odbierania i też wysyłania nie widać ile kb/mb się już pobrało/wysłało,
-gify są bardzo kiepskie - filmy przy 320x240 z 30fps lecą jak marzenie, a gify przy 320x240 się zacinają (chodzi mi o to, że np. na kompie lecą płynnie, a na Nokii ledwie 3fps).
I dlatego mam pytanie - czy są jakieś programy, które by mogły poprawić ten stan rzeczy? A jeśli nie, to co muszę zrobić, jakie ustawienia pozmieniać w fonie aby wszystko działało poprawnie?

Mam nadzieję, że temat ustawiłem w prawidłowym dziale. Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-16-2011, 05:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-16-2011 05:00 PM przez Ziemowit95.)
RE: Problem. A jakże, co by innego mogłoby być. :P
Emmm... Czy jest ktoś w stanie pomóc? Jeżeli ktoś wie, że nie ma takich programów, to niech napisze, to przestanę szukać, bo tak niepotrzebnie marnuje swój czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-23-2011, 02:59 PM
RE: Problem. A jakże, co by innego mogłoby być. :P
Niestety ale takie są uroki symbiana. Może napisz jeszcze jaki masz Firmware? Jeśli jakiś starszy zmień na najnowszy - powinno pomóc.

[Obrazek: banner1.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz