Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wyrobieniem certyfikatu.
08-19-2011, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-19-2011 11:32 PM przez Damsza18.)
Problem z wyrobieniem certyfikatu.
Witam. Mam problem z wyrobieniem certyfikatu. Wyskakuje, że muszę zapłacić te 3 dolary albo ojro. Moja prośba - może ktoś mi wyrobić ten certyfikat? Dodam, że nie wiem dlaczego tak mi się dzieję i wiem jak to się powinno robić. Kiedyś miałem nokię 6210 navi i wszystko poszło ok. Żadnych pieniędzy nie chcieli. Może się coś zmieniło i dlatego mi nie idzie. Nie wiem. Proszę o wyrobienie certyfikatu albo wytłumaczenie mi co źle robię.

Mój telefon to nokia n95 8gb
umer imei: 354829020007302

Z góry dziękuję za wyrobienie bądź wytłumaczenie gdzie popełniam błąd. Robiłem tak jak wtedy - wpisałem nazwę telefonu czyli n95 (gdzieś na forum czytałem, że tak trzeba napisać - bez tego 8gb) i podałem w dwóch miejscach imei.
dodam, że robiłem to na starym koncie (tam gdzie wyrobili mi do 6210) i spróbowałem też na nowym koncie
Jeszcze próbowałem inaczej. Wpisałem numer mojego imei i mi wyskoczyło jakaś śmieszna chińska czy cuś w tym stylu strona. Sprzedawca powiedział, że telefon jest zhakowany to pomślałem sobie, że jak już to robili to może gdzieś to w necie jest (dodam, że może był zhakowany, ale przywróciłem do ustawień fabrycznych bo ten soft to chodził jakby chciał a nie mógł).

Ta strona to http://www.menokia.com/vb/showthread.php...64&page=51

Faktycznie jest tam mój numer imei i ściągnąłem plik, który był pod tą listą numerów imei - chyba 1000 szt. Dodam, że łatwe to nie było - korzystałem z tłumacza google i jakoś się udało zarejestrować i to ściągnąć. Co chwilę musiałem od nowa robić bo coś tam wyskakiwało. Udało się i ściągnąłem ten plik. Już uradowany, archiwum zip to rozpakuj i co widzę? Jakiś plik o nazwie 20110130084854. Tylko czym to ruszyć? Rozszerzenia nie ma. Wchodzę w wiersz poleceń i jadę na ten pulpit i do folderu i sprawdzam......nie ma rozszerzenia (trochę się znam na komputerach i zawsze wiersz poleceń wyświetlał rozszerzenie). Tutaj nic - jakby widmo. Wkleiłem do notatnika (choć wiedziałem, że to nic nie da) to coś tam wyskoczyło. Coś jest w tym pliku, ale co???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz