Forum nokii n95 Zostań administratorem ! Forum do kupienia pod linkiem Allegro

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[N95 8GB] HACKOWANIE W TYM ROKU ??jedyne rozwiazanie?
02-16-2014, 01:57 PM
[N95 8GB] HACKOWANIE W TYM ROKU ??jedyne rozwiazanie?
Witam serdecznie.

Jestem nowym posiadaczem nokia n95 8gb.Kupilem go za naprawde nie duze pieniadze jako ze nie mialem wczesniej do czynienia z symbianem a lubie ie bawic tel.aplikacje gry itp... na poczatku zaskoczyl mnie problem z jakims certyfikatem...o co choo ?...;/ nic wgrac i wogole. zaczelem zsie dowiadywac jak to zrobic..niby prosto ale tak bylo pare lat temu teraz te wszystkie metody nie dzialaja. rompatcher,helox itp... NIC! ;/ chodzilem po miescie po serwisach tel... i znalazlem wkoncu goscia ktory naprawde sie zna na rzeczy... Nie ma gdzie juz podpisac certyfikatu.moglby szukac ale to pochlania duzo czasu i nie jest to pewne..najlepsze rozwiazaniae. ZMODYFIKOWANY SOFT.juz zlamany.Jestem calkiem zielony w tym temacie.niewiem jak cos takiego znalesc itp.. Czy moglbym prosic o pomoc ? wydaje mi sie ze bardzo wielu ludzi w aktualnym czasie ma z tym problem...prosze o jakies rady czy orientuje swie ktos jak zlamac te wszystkie zabezpieczenia w naszych aktualnych czasach 2013/2014 ? Czy moze znalazlby sie ktos kto moglby wrzucic na neta zmodyfikowanego softa ze zlamanymi zabezpieczeniami ? jak mowilem jestem zielony wiec prosze o jasne odp ;].

Dzieki wielkie
Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 01:17 PM
RE: [N95 8GB] HACKOWANIE W TYM ROKU ??jedyne rozwiazanie?
Ja również posiadam nokie N95 i mam problem z danymi a mianowicie chodzi mi o odzyskiwanie zdjęć z aparatu w telefonie. Sprawdzałem różne fora i posty na temat " Sprawdź odzyskiwanie danych z aparatu " i nic. Potrzebuje zdjęcia które nią zrobiłem a coś się zepsuło i ich nie mam. Nie chciałbym narażać się tym na dodatkowe koszty dlatego pisze tutaj liczę na waszą pomoc. Nie wiem robiłem zdjęcia do czasu aż tel się nie zresetował i nie usunął mi wszystkich zdjęć, chciałbym to przywrócić jak najszybciej bez opłat, nie chciałbym również zanosić telefonu do serwisu.
03-07-2014, 10:17 AM
RE: [N95 8GB] HACKOWANIE W TYM ROKU ??jedyne rozwiazanie?
Dane były zapisywane na karcie pamięci? Jeśli tak to pewnie da się przywrócić dane programem
Odpowiedz 

Skocz do:

Stopka

Kontakt | Forum nokii n95 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS